Pääru Oja ütles Raadio 2 hommikuprogrammis, et sarja tegemine väga glamuurne pole. "Teleseriaale vaadata on väga palju mõnusam kui neid teha," rääkis Oja. "Hommikul vara telgis keegi paneb sulle mingit külma möga näkku, see pole väga glamuurne."

Lepingu tõttu ei tohi näitleja sarja tegemisest liiga detailselt rääkida, kuid kinnitas, et inimesed võtetel olid toredad ning hea huumorimeelega. "Sai lõputult naerda."

Filmiandmebaasi IMDB kohaselt mängib Pääru Oja Arne Gormssoni nimelist karakterit ja teda saab näha sarja 24 episoodist kümnes. Sarjas teevad kaasa Laura Berlin, Sam Corlett, Bradley Freegard, Frida Gustavsson, Caroline Henderson jt.

Tegu on järjega 2013-2020 jooksnud järjele, kus tegi läbimurdva rolli Travis Fimmel, kes kehastas Ragnar Lothbrok. "Valhalla" sündmused toimuvad sada aastat pärast originaalsarja ning filmitakse samuti Iirimaal.

Sari räägib viikingite aja lõpust, kus Inglismaa valitsejad hakkavad Skandinaaviast tulnud rüüstajatele vastu. Pärast kuningas Edwardi surma tahavad kolm lordi tema asemel troonile tõusta.

Sarja stsenaristiks ning eestvedajad on Jeb Stuart, kes on kirjutanud "Visa Hinge" esimese filmi ning "Another 48 hours", mille peaosas on Eddie Murphy.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid