"Tegin esimesed telelood juba 2003. aastal, kui eetris oli veel Toomas Lepa produtseeritud "Uued uudised". Mäletate veel seda saadet? Urve Tiiduse ja Olaf Suuderi juhtimisel tehti üsna traditsioonilist uudistesaadet, mis polnud sugugi halb. Täna tehakse selle nime all hoopis teistsugust sisu ja hoopis teistsuguses meediumis. Aga "Uute uudiste" järel tuli "Reporter", mis ehmatas kogu konservatiivse teleringkonna liigestest lahti," meenutab Kaas oma postituses.

"Seejärel tüürisin kaheksa ja pool aastat politseisaadet "Krimi". Sekka tegin hulga erisaateid ja dokumentaalprojekte. Viimased 8 aastat taas "Reporteris". Osavõtt mälumängusaatest "Mis? Kus? Millal?" pani mind taas sukelduma veidrate ja kummaliste faktide maailma. Olen tänu teletööle kohtunud võrratult huvitavate inimestega, saanud hulga sõpru ja mõttekaaslasi ning võin õnne tänada, et sattusin just sinna ja just sel ajahetkel. Aga 17 aastat on pikk aeg. See on peaaegu pool minu elust. Just seetõttu tegin otsuse, et aeg on otsida uusi väljakutseid," teatab ta.

Homsest hakkab Kaas tööle Terviseameti kommunikatsioonijuhina. "Võtan oma südameasjaks Eesti inimeste tervise ja heaolu. Loomulikult seisan ka selle eest, et koroonakriisi sõnumid oleksid selged. Niisiis jääb meedia minu sõbraks alati."