Lugupeetud näitleja Christopher Plummeri karjäär ulatus 1950ndatesse aastatesse, ehkki Oscari kõrvalosa rolli eest filmis "Beginners" võitis ta alles 2011. aastal.

Tema perekond kinnitas uudist, öeldes, et ta suri rahumeelselt oma kodus Connecticutis naise Elaine Tayloriga kõrval. Nad olid koos 53 aastat.

Tema kauaaegne sõber ja 46-aastane mänedžer Lou Pitt ütles:

„Chris oli erakordne mees, kes armastas ja austas sügavalt oma ametit, olles näitleja oma vanade moekommete, ennast halvustava huumori ja sõnaoskusega. Ta oli rahvuslik aare, kes nautis sügavalt oma Kanada juuri. Oma kunsti ja inimlikkuse kaudu puudutas ta meie kõikide südameid ja tema pärand jääb kestma kõigile järgmistele põlvedele. Christopher jääb igavesti meiega."

Plummeri esimene filminäitlemine oli 1958. aastal "Stage Struck" - lavatagune draama, kus ta mängib kirjanikku, kes on armunud Susan Strasbergi loomingusse. Tema suurim hitt ja vaieldamatult tuntuim roll oli natsivastase kapten von Trappi osatäitmine filmis "Helisev muusika" 1965. aastal.

2017. aastal astus ta lühikese etteteatamisajaga Kevin Spacey asemele Ridley Scotti lavastatud filmis "All the Money in the World". Scott kiitis toona Plummerit, öeldes Guardianile, et "tal oli tohutu šarm, hoolimata sellest, kas ta teeb King Leari või "Helisevat muusikat". Scott lisas: "Ta on on tõeline leid, ta saab kõike teha."