72-aastane rokkar, kes on aastaid võidelnud jookide ja narkomaaniaga ning nüüd seitse aasta kaine olnud, ütleb, et hetkel, mil ta nägi oma laste silmis hirmu, otsustas ta märjukesega hüvasti jätta.

Birminghamist pärit Ozzy on ka rääkinud, kuidas avameelne vestlus poja Jackiga, kes oli kõigest 17-aastane, andis talle mõista, et nüüd tuleb pidtusemisega hüvasti jätta.

Ozzy naine Sharon Osbourne ja Jack arutasid Varietyle antud videointervjuu käigus Black Sabbathi teekonda karskluse poole.

Sharon, kes on legendaarse rokkstaariga abielus olnud 38 aastat, rääkis väljaandele, kuidas ta kartis, et Ozzy ei saa kunagi mitme taastusravi tõttu kaineks. Ainus pääsetee oli tema lapsed, sest ta nägi, et nad vajavad teda.

"Üks hetk mõistad seda hirmu laste silmis. Küll see on ikka isekas haigus, aga ma teadsin, et mu lapsed vajavad mind," tunnistab Ozzy.

Tema poeg Jack mängis selles kõiges olulist rolli. Ozzy meenutab: "Mul oli Jackiga tüli ning ma üks hetk küsisin ta käest: "Mida sa soovid? Ma annan sulle kõik, mida sa taha?"

Seepeale ütles Jack miskit ootamatut: "Isa, näiteks?" Taoline vastus lõi mehe piltlikult öeldes külili ning tõi selguse majja.