The Sun kajastab, et Southamptonis elanud Vincente Breso-Biosca (30) ja Cristina Ortiz-Lozano (28) hakkasid kohtinguäpis aktiivselt suhtlema.

Kokku saadi ühes pubis. Vincente meenutas kohtus, et õhtu läks ladusalt. Räägiti oma perekondadest ning Brexitist. "Sel hetkel tundus kõik normaalne. Lihtsalt üks kutt ja tüdruk õpivad teineteist tundma," rääkis ta.

Ühel hetkel muutus naise nägu drastiliselt, paistis, et ta kardab kedagi. Ta viitas, et märkas tänaval oma endist kallimat. Ta soovis seetõttu kohe pubist lahkuda.

Neid jälitas Abdelaziz El Yechioui Ourzat (30). Marokost pärit Ourzat oli naisega koos 12 aastat. Kuu varem oli Cristina ta maha jätnud.

Koduteel jutustas naine Vincentele, et eks oli vägivaldne ning tal on küljes viinaviga.

Kui jõuti Christina kodu juurde, jättis Vincente hüvasti. Ta ei teadnud, et samal ajal ootas koridoris juba ekskallim, kes läks seejärel Cristina korterisse ja ründas naist.

Vincente kuulis karjatust ja tormas majja, ta lõi ukse maha ja nägi, et naine lebab maas ning Ourzat tema kohal, käes nuga. Ta kartis ka oma elu pärast ning läks naabri juurde, et politseisse helistada.

Kokku pussitas Ourzat naist 23 korda. Prokuröri hinnangul kees mehel viha üle, kuna teda häiris, et eksnaine läks teise mehega välja.

Ourzat väidab, et naine olevat teda enne noaga löönud, mistõttu ta nii reageeris. Kohus vaagib juhtumit edasi.