Endine kaunite kunstide edasimüüja, kes leidis 2016. aastal jõulupühal George Michaeli surnuna, postitas enda Instagrami storysse kolme videoga pika klipi, kus ta rääkis sõpradele ja pereliikmetele, et tal pole kavas selle antud narkootikumi võtmist lõpetada. Kõnekeeles kutsutakse seda Tinaks.

Videost ütles Fadi, kes on pärast superstaari surma vaeva näinud leinaga, et jätkab Tina suitsetamist seni, kuni ta seda soovib. "Fawazi perekonnale ütlen ma seda, et ma ei lõpeta Tina suitsetamist," lausub Fadi.

"Suitsetan Tinat privaatselt. Ma ei suitseta seda kunagi kellegi ees ega ole seda tutvustanud kellelegi."

Ta lisas klippi, mis laaditi üles 14 800 jälgija jaoks vaatamiseks: "Keegi ei tohiks sellest teada. Kui nad seda teevad, on see muudel põhjustel, mis pole minuga seotud.

NHSi sõnul võib tugevat sõltuvust tekitav ravim põhjustada raskeid psühhoose - tõsist vaimset seisundit, mille puhul tarbija kaotab ühenduse reaalsusega. Aine on ebaseaduslik ja selle tulemuseks võib olla kuni seitse aastat vangistust või piiramatu rahatrahv.

Fadi postitas klipi pühapäeval, 7. veebruaril kella 22 paiku, vähem kui 48 tundi enne teisipäevast kohtuistunigut. Fawaz peaks kohtuniku ette astuma pärast seda, kui talle esitati süüdistus kuni 800 naela suuruses kuriteos pärast Londonis asunud ilusalongi akna purustamist. Kohtu kuupäev on juba kaks korda edasi lükatud.