Kuna LeAnni karjäär algas juba varajases teismeeas ning tema esimesed hitid said maailmakuulsaks juba 90ndatel, võiks arvata, et lauljatar on lähenemas juba 50. juubelile, kuid tegelikuses on ta alles 38-aastane. Pärast 2011. aastal abiellumist näitleja Eddie Cibrianiga on lauljatar kuuldavasti keskendunud abielule ning kuuldavasti sooviks ta ka lapsi saada.

Kuid LeAnni karjäärile andis tugeva löögi tema eelmine abielu taustatantsija Dean Sheremetiga. Nende lahutus oli vägagi avalik, sest mees otsustas meedias lauljatari mustata ning paljastas, et nende lahkumineku taga on puhta reputatsiooniga LeAnni truudusetus. Nimelt tekkis lauljataril suhe oma praeguse abikaasa Eddiega juba eelmise liidu ajal ning Dean nägi pealt, kuidas nad avalikult omavahel flirtisid.

Kuuldavasti on LeAnnil ja tema abikaasal tekkinud ka rahalised probleemid ning kui sul pole raha, siis on väga raske Hollywoodis pildis püsida. 2015. aastal sai ajakiri OK enda kätte kohtupaberid, kus süüdistati abielupaari selles, et nad ei suuda maksta 300 000 USA dollari suurust võlga tagasi oma sõbrale.

Möödunud aastal proovis LeAnn end taas inimestele meelde tuletada "Maskis laulja" USA versioonis, mille ta ka võitis.