29. jaanuaril käis Intan oma suurest rännakust rääkimas "Duubli" saates, kus Taavi Libe ja Jürgen Pärnsalu juhtisid saadet viimast korda. Seal avaldas Intan, et tal on kogu rännak juba kenasti planeeritud ja ööbimiskohtadele enda tulekustki teada antud.

"Pooled või isegi üle poolte on sõbrad ja tuttavad, kes üle Eesti laiali elavad," sõnas rännumees ja lisas, et teine pool on võhivõõrad.

Intan tuli ideele Eestimaa läbi rännata juba suvel. Ta teadis, et veebruaris-märtsis tal niikuinii erialast tööd pole ning talvine aeg sobib selle hullumeelse idee sooritamiseks küll. "Talvel on ju raskem," ütles erialalt vabakutseline pokkeridiiler.

Intan jõudis 2006. aastal ka Guinnessi rekordite raamatusse, vedades kasiinos ruletimängu 48 tundi järjest.

Intan on end suureks vägitükiks ka korralikult ettevalmistanud. Nädal enne 1. veebruaril toimunud starti käis ta ajaviiteks oma kodukohas kõndimas. Täieliku varustusega kõndis ta natuke alla 20 kilomeetri ja seda keskmiselt kuus kilomeetrit tunnis.

Kogu Intani varustus koosneb viis-kuus kilo kaaluvast seljakotist, kus on kaasas vaid kõige hädavajalikum, nagu veepudel.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid