Flynt suri Los Angelese Cedars-Sinai meditsiinikeskuses une pealt tema mänedžeri kõrval. Viis aastakümne jooksul oli tal mitmeid kohtuvaidlusi ja sekeldusi. 1978. aastal tulistati Flynti, kui ta seisis Gruusias kohtumaja ees pärast seda kui peeti kohtuprotsessi tema väljaütlemiste pärast.

Mõrvaktase jättis Flynti halvatuks, mistõttu pidi ta terve oma elu olema ratastoolis. Ta sõitis ringi kullatud ja sametiga vooderdatud ratastoolis. Mehele, kes väidetavalt oli vägivallatseja, ei esitatud süüdistusi. See-eest ta hukati aastaid hiljem, 2013. aastal, seoses mitmete mitteseotud mõrvadega.

1942. aastal Kentuckys sündinud Flynt visati koolist välja, pärast mida alustas ta karjääri täiskasvanute tööstuses, asutades koos vennaga Ohios striptiisiklubisid. Infolehed nende klubide kohta arenesid hiljem välja ajakirjaks Hustler, mis ilmus esmakordselt aastal 1974. Flynti sõnul ostis tipphetkel ajakirja umbes kolm miljonit inimest kuus.

Tema teedrajavaid seaduslikke lahinguid kujutati 1996. aasta filmis "The People vs Larry Flynt", kus teda mängis Woody Harrelson. Tema äriimpeerium laienes ka teistesse meelelahutusvaldkondadesse ja Reutersi andmetel arvati, et ühel hetkel oli tal käive 150 miljonit dollarit.

Larry Flynt Publications pressiesindaja Minda Gowen ütles kolmapäeval, et suri "hiljutise äkilise haiguse tõttu".Tema vend ütles USA meediale, et surma põhjustas südamepuudulikkus.