HBO Maxi programmijuht Casey Bloys selgitas, et uusversiooni loomingulised juhid Parker ja stsenarist Michael Patrick King on rõhutanud, et nad ei soovi täpselt sama seriaali uuesti teha. "Nad ei taha öelda, et need karakterid hakkavad uuesti läbi elama oma 30ndaid. See on peamiselt lugu 50ndates eluaastates naistest, kes peavad tegel
ema asjadega, millega samas vanuses inimesed tegelevad," selgitas Bloys.

"Nagu ka päriselus, siis inimesed tulevad su ellu ja inimesed ka lahkuvad," lisas Bloys viidates Samantha tegelaskuju kaotamisele. "Sõprussidemed haihtuvad ja uued suhted algavad. Nad üritavad rääkida ausa loo 50ndates aastates naisest, kes elab New Yorgis."

Kui Cattrall on siiani oma suu täielikult kinni hoidnud seoses "Seks ja linna" uusversiooniga, siis Parker on üritanud kummutada kuulujutte nende tülist. "Ei, ma ei suhtu temasse halvasti. Mina pole kunagi seda öelnud ja ei ütleks ka. Samantha ei ole osa sellest loost, aga ta jääb alatiseks osakeseks meist... Ükskõik, kus me oleks või mis me teeks," ütles Carriet kehastav näitlejatar sotsiaalmeedias vastusena fännile, kes väitis, et naistevaheline tüli on Cattralli lahkumise põhjus.