Nüüd aga tuleb välja, et Sir Tome Jones on paljastanud oma hea tervise põhjuse, mis kindlasti paneb imestama nii mõnegi lugeja. Väidetavalt kasutab 80-aastane laulja nahkhiiremeetodit, mis tema sõnul aitab ära hoida vananemist.

Walesi´st pärit laulja rääkis ajalehele The Sun, kuidas ta ripub tagurpidi nagu nahkhiir, et säilitada oma välimus ja energia ka 80ndates eluaastates. Viimasel ajal menusaate The Voice kohtunikuna tuntud Jones väidab, et tal on inversiooniteraapia raam, mille külge ta end haagib ning seejärel ripub selle otsas nagu nahkhiir - pea maa poole suunatud.

Kuuldavasti aitab taoline meetod vältida seljaprobleeme ja toime tulla kehva vereringlusega - probleemid, mis muutuvad vananedes aina suuremaks. Muuhulgas rääkis Sir Jones ka väljaandele, et kaalub tõsiselt, et elab kuni 2030. aastani, mil saab ka 90-aastaseks. Ehkki sinna on jäänud ligi üheksa aastat, teeb ta selle nimel pingutusi, et oma toonust ja tervist paremaks muuta.

"See tagurpidi rippumise meetod on suurepärane," ütleb Sir Jones, et seda on ka lihtne teha.

Väidetavalt peaks invensioonravi fänn olema ka Spice Girl'i täht Geri Horner. Nii saab ta ära hoida raskusjõu kaudu seljavalud ja muud selgrooga seotud probleemid.

2018. aastal tabas Sir Tomit meditsiiniline hädaolukord, mis nägi teda sunnitud kaks kontserti ära jätma. Ikooniline legend viidi kiiresti haiglasse bakteriaalse infektsiooni tõttu. Eelmisel aastal oli ta meditsiinilise nõuandele tuginedes tühistanud ka oma USA turnee.

Pärast oma terviseprobleeme on Sir Tom oma enesetunde parandamiseks ja eluea pikendamiseks tegelenud mitmete hobidega. Muuhulgas poksiga ning hankinud endale ka personaaltreeneri ja vähendanud alkoholi tarvitamist.

Sir Tom paljastas ka seda, et ta on pärast mõlema Covid-19 vaktsiini saamist kuulikindel. Graham Nortoni saates esinedes ütles staar: "Mul on need kaks ja olen nüüd kuulikindel! See on suurepärane tunne.