TV3 eriprojekti „Duubel: Õhtune vahetus“ järgmine värvikate saatejuhtide paar on selgunud! Alates esmaspäevast võtavad viiel argiõhtul otse-eetri endi haardesse Kirsti Timmer ja Jesper Parve, lubades vaatajale põnevust, mõnusat õhkkonda, head muusikat, huumorit, aga ka kirge ja müstikat.

Kirsti Timmer ootab uut nädalat elevusega, jagades esimesi vihjeid: "Räägime suhetest, avalikest suhtedraamadest, maagiast, vastlakommetest, vanatüdrukutest ja otsime võimalusi, kuidas oma ellu kaaslast leida."

"Ikka hea tuju ja teineteise tögamisega jätkame - nagu oli kunagi meie ühiselt juhitud Star FM saates "Suhtes"," märgib Jesper Parve.

"Jesperiga oleme nii mitu puuda soola koos ära söönud - juhtinud raadiosaateid, vedanud vestlusõhtuid ja andnud koos raamatuid välja. Seega on ta kui üks tugev toetav õlg, kelle kõrval turvaliselt eetrisse minna," räägib Timmer.

"Muide, kui raadiosaate lõpetasime, oli Kirsti veel vaba ja vallatu, nüüd aga ka ise suhtes ning saab olema huvitav jälgida, kuidas ta on muutunud; kas on koju juba sussikesed ja allapõlve kleit ka tekkinud," muheleb Parve, lisades, et on Kirstile südamest tänulik: "Kirsti mulle raadio- ja telemaailma tutvustas ning tema paar õpetussõna kogu selle tralli kohta on mul siiani südames ja väga palju aidanud. Suur kummardus talle! Väga ootan seda nädalat!"

"Duubel: Õhtune vahetus" Kirsti Timmeri ja Jesper Parvega alustab TV3s esmaspäeval kell 19.25.