"5 aastat tagasi ta ütles JAH. See oli imeline päev ja unustamatu õhtu meie ametliku tee alguses. Tänu JAH sõnale on sündinud meie perre 3 imearmsat poissi. Olen tänulik, et meie teed ristusid. Armastan sind meeletult," kirjutab Argo enda Instagrami postituses.

Enda Instagrami storys kirjutab Maarja: "See oli üks minu neljast kõige ägedamast päevast mu elus. Olin too hetk ja olen ka praegu nii õnnelik, et mul oled Arks (Argo - toim.)."

Hiljuti andis Maarja Kerner-Ader oma sotsiaalmeedias teada, et tema ja Argo Aderi kaksikud said 7-kuuseks.

"Üks on meil selline tõeline suslik, ainult teeks miskit, uuriks asju, kiusaks vendasid, möllaks mööda tuba ringi ning teeks krutskeid. Teine aga on rahulik, tasakaalukas, jälgib mida teine venna teeb, suht chillib ringi, eriti ei viitsi ise veel päris teise toa otsa minna Kahekesi kokku täiuslik kombo. On olnud raskemaid päevi jakergemaid...Kokkuvõttes on viimased 7 kuud olnud lihtsalt imelised! Aitäh kaksikud,et otsustasite meile ikka koos tulla!" kirjutas Maarja tollal oma postituse pealkirjas.

"10. juuli sai meie pere kahekordse täienduse. Oleme nüüd viiekesi ja elu sai jälle uue tähenduse. Meie pisikesed kaksikutest inglipoisid on Trevon ja Roven," kirjutas Argo 2020. aasta juulis Facebookis.

Peres on kasvamas aprillis teist sünnipäeva tähistanud poeg Ron Braiton.
Argo ja Maarja kihlusid 2016. aastal vahetult pärast valentinipäeva Tais. "Argo tegi abieluettepaneku toosti öeldes ja luges ette enda luuletuse, seejärel laskus põlvili," rääkis Maarja Kroonikale kihlumisest. "Eks iga naine ikka natuke tunneb sellist hetke ette, kuid ometi tuli see täieliku üllatusena."