CryptoFest toimub ühepäevase festivali formaadis, kus muusika kõrval saab nautida sööke-jooke ja festivalimelu. Piletid on eelmüügis Piletilevis hinnaga 7 eurot. Esmakordselt Eesti kontserdiajaloos saab CryptoFestil maksevahendina kasutada ja kürptoraha Dagcoin. Festival toimub kella 13-23ni. Festivali alal on samuti avatud Baltimaade suurim Tivoli.

CryptoFesti peaesineja Haddaway on retrostaaride kuldvara ja oodatud esineja üle Euroopa. Tema 1993. aasta hitt "What Is Love" on ajastu üks suuremaid tunnuslaule. Ka tema "I Miss You" ja "Rock My Heart" on väga tuntud 1990ndate lemmiklood.

Kunagise šokeeriva duo t.A.T.u. punapäine liige Lena Katina on edukas ka oma soolokarjääris. Oma kunagisest duetipartnerist märksa harvemini Eestis esinenud Lena Katina andis 2019. aastal välja esimese venekeelse albumi "Mono", mis järgnes ingliskeelsele kauamängivale "This Is Who I Am". Kindlasti esitab laulja ka t.A.T.u.-aegsed suurhitid "All The Things She Said" ja "Not Gonna Get Us".

1999. aastal kuulsaks saanud Virus! oli 2000ndatel aastatel slaavi riikides üks populaarsemaid bände nii kontsertlavadel kui tantsusaalides. Virus! on ka Eestis mitmeid kordi esinenud.

Esimese eesti artistina on CryptoFestile kinnitatud Shanon - oodatud ja alati head kontserdivaibi rahvasse viiv bänd. "Suvi kestab veel", "Varbad liivas", "Siia ma jään" jt Shanoni hitid juhatavad sisse suve lauluväljakul.