Selgub, et noorpaar andis rõõmusõnumist täpselt samal päeval, mil Diana teatas Harry ootamisest. Ainult, et kõige selle vahel on jäänud 37 aastat.

1984. aastal oli printsess Diana teinud nädalavahetuse üksinda reisi Norras Oslosse Londoni balletti vaatama ning tema rasedus oli tol hetkel täielik saladus. Järgmisel esmaspäeval, 13. veebruaril tegi Kensingtoni palee avalduse, et Walesi printsess ootab teist last. 14. veebruaril, sõbrapäeval oli tema teade maailma kõigi suuremate ajalehtede esikülgedel.

"Prints Harry ja Meghan Markle valisid meelega sõbrapäeva, et teatada teise lapse ootusest," kirjutas Telegraphi ajakirjanik Gareth Davies Twitteris. "Sel päeval, 1984. aastal, oli Walesi printsess Diana oma teise beebi uudistega Telegraphi esiküljel."

Kihlveokontorid hakkasid tollal kohe tegema panuseid selle kohta, kas Diana sünnitab poisi või tüdruku. Kusjuures märgid näitasid, et tüdruku. Diana sünnitas 15. septembril 1984 prints Harry. Sündimise ajal oli Harry trooni järjekorras kolmas. Nüüd on ta trooni järjekorras kuues oma isa, venna, vennapoegade ja vennatütre järel.

Sussexi hertsog ja hertsoginna tegid pühapäeval avalduse, et nende pere laieneb. Beebist saab teine ​​laps, täpselt nagu nende isa, prints Harry.