Praegu võib spekuleerida, et pisipoeg saab keskmise nime oma isapoolse suguvõsa traditsioonide järgi. Kuningliku eksperdi Emily Andrewsi sõnul saab ilmakodanik endale teiseks eesnimeks Stamp, mis oli Jacki esivanema Stamp Brooksbanki nimeks.

Tema nimi on nende suguvõsas eriti hinnas, sest Stamp oli 18. sajandil Inglismaa Panga juht. Tema nimi on ka Jacki üks keskmistest nimedest.

Kuid suurem mõistatus on olnud see, mis pisipojale eesnimeks on pandud. Õnneks on uue ilmakodaniku vanaemaks üks Suurbritannia kõmulisemaid naisi Sarah Ferguson, kes on mitmete tabloidide sõnul nime juba oma Instagrami kontol avaldanud.

Nimelt tähistas Ferguson oma kontol eilset vastlapäeva postitusega, kus ta Suurbritannia kommete järgi valmistab hoopis pannkooki. Yorki hertsoginnat ümbritsevad antud videol ka mitmed lasteraamatud, mille seast on kõige selgemini näha teost "Arthur Fantastic", mis mitmete väljaannete sõnul on selge vihje lapselapse nimele.

Ka mitmete kihlveokontorite sõnul on favoriidiks just Arthur, sest antud nimel on pikk traditsioon kuninglikus perekonnas ning viimaste põlvkondade seas pole seda kasutatud. Arthutit pakuti nimeks ka Williami laste sündides ning see oli kihlveokontorite üks lemmikutest ka Harry esiklapse saabumisel.