Kuigi Helery postitas aastaid kahtlase sisuga videoid Marianni ja Kardo kohta ning Eesti tuntuim blogija pidas teda lausa hulluks, siis tegelikuses polnud Kardo pidanud kaheksa aastat ekspruudiga kokku saama.

"Ma ei ole neid postitusi vaadanud. Ma ei ole mitte midagi lugenud," paljastas mees ning kinnitas, et Mariann tegi Helery vaimusünnituste tõttu kodus ka stseene.

Kaheksa aastaga on nende mõlema juures nii mõndagi muututnud. "Viisakaks on läinud, rastasid (rastapatse) pole enam," ütles Helery taaskohtumisel. Kuigi Kardo ütles, et ekspruut on pikemaks kasvanud, siis tegelikult oli näha, et saatemeeskond oli Helery välimuse ka palju viisakamaks vuntsinud, kui me tavaliselt oleme harjunud teda "Kallites kalorties" nägema.

Miks aga otsustas Kardo kaheksa aastat tagasi Helery südame murda? "Ma ei mõelnud selle peale nii palju ja ma ei mäleta," tunnistab mees nüüd. "See on minevik, aga mina mäletan," teatas Helery, kuid ei soostunud põhjust avaldama.

Kuigi naine teatas mõned aastad tagasi, et Kardo võiks temaga ühendust võtta, kui ühel päeval temast taas vaba mees saab, siis tegelikult on Helery nüüd ise hoopis abielus.