Teemamuusika tellis hitimeistrilt saate produtsent Mart Normet, kes täidab uues saates ka saatejuhi rolli. „Tellimuse peale muusikat on alati väga huvitav ja hea kirjutada. Selle saate puhul sain üle pika aja jälle elektrikitarri kätte võtta ja tuletada meelde vanad head rokirifid," rõõmustab Rästa.

"Teletopi" saatepea visuaalse poole lõi Stockholmis sündinud ja Tallinnas elav animaator ja koomiksikunstnik Katarina Skott, kes töötab BOP! stuudios, kus on valminud näiteks ka "Vanamehe" film. "Saatepea tegemine oli põnev, kuna Normeti sisend oli, et "tuleb panna hullu"," räägib Skott. „

"Alati on tore hästi palju erinevaid asju omavahel suhtlema ja elama panna. Püüdsin korraks kõrvale astuda ja üritada Eestist aru saada nii, nagu oleksin tulnukas, kes oma tulnukasõpradele piltkirjas Eestis nähtut selgitab."

"Teletop" on Kanal 2 uus satiirisaade, kus Peeter Oja ja Mart Juur võtavad koos oma külalistega kokku nädala põhiteemad ning moodustavad neist edetabeli. Saadet juhib pea 20 aastat paljude erinevate telesaadete taustameeskondadesse kuulunud Mart Normet.

Esimene "Teletop" on Kanal 2s juba sel pühapäeval kell 20.05