Pandeemiapiirangute tõttu osalesid matustel vaid Moore'i lähimad pereliikmed: tütred Hannah ja Lucy, Tomi väimehed ning neli lapselast.

Kapten Tom Moore jõudis rekordite raamatusse 21. aprillil 2020. aastal, kui ta oli läbi portaali JustGiving kogunud hämmastavad 27 699 581 naela.

More soovis algselt riigi haigekassa jaoks läbi NHS Charities Together kampaania koguda tuhat naela. Tema eesmärgiks oli oma 100. sünnipäevaks sooritada 100 ringi oma koduaias. Mees sai selle eesmärgiga hakkama 16. aprillil.

Aga tema eesmärk sai kiiresti täidetud, kui ta teenis juba esimese 24 tunniga tuhat naela. Pärast seda jätkus annetuste tulemine ja veteran muudkui suurendas oma eesmärki.

Tom Moore murdis rekordi, mis seisis 40 aastat, ning jõudis tänu oma saavutusele ka Guinessi rekordite raamatu järgmise aasta esikaanele. Eelmine rekord kuulus kanadalasele Terry Foxile, kes jooksis kunstjalaga 143 päeva jooksul St Johnist Newfoundlandis Thunder Baysse Ontarios. Terry Fox kogus inflatsiooni arvesse võttes 27 201 900 naela.

Kapten Moore tegi veel ühe rekordi. 24. aprillil 2020. aastal jõudis ta koos laulja Michael Balliga UK muusikaedetabeli tippu lauluga "You'll Never Walk Alone".