Kuula saadet alates 17:03 ja osale kuulajamängus: "Kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?" (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata: rrnovod@gmail.com)

1x
00:00

"Kinoveebi Jututoa" 100. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel antakse hinnangud värsketele kinofilmidele "Keegi, kes hoolib", "Isa" ja "Tom ja Jerry".

Lisaks võetakse ette filmiuudised meilt ja mujalt.

Sisukord:

10:40 Neljanda kuulajate mängu võitja on Jago. Palju õnne võitjale!

17:03 Kuulajate mäng #5: "Kas tunned ära tuntud seriaalide teemalood?" (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata: rrnovod@gmail.com)

36:17 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Dreambuilders, Baki, Rokka no Yuusha, Tribes of Europa, Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation, Inuyasha, For All Mankind, The Hidden Dungeon Only I Can Enter, Princess Connect! Re: Dive, Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi, So I'm a Spider, So What? , Tuledest pimestatud, WandaVision, Last Week Tonight with John Oliver, Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel, Brooklyn Nine Nine)

1:43:42 Anname hinnangud värsketele kinofilmidele "Keegi, kes hoolib", "Isa" ja "Tom ja Jerry".

2:09:15 Filmiuudised meilt ja mujalt

- 2:09:30 Crunchyrolli anime auhinnad.
- 2:25:16 Zack Snyderi "Army of the Dead" 21.05 Netflixis.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: rrnovod@gmail.com või Kinoveeb.ee Facebookis.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.