Kuuldavasti nähti Luiza Rozovat, tuntud ka kui Elizaveta Krivonogikh, esimest korda ametliku valitsusautoga Venemaa pealinnas sõitmas. 68-aastane Venemaa suurkuju Vladimir Putin pole kunagi tunnistanud teda oma tütreks, ehkki kõigest neli kuud tagasi seda nõnda teada anti.

Allikate sõnul on tütar saadud 45-aastase Svetlana Krivonogikhiga, kes väidetavalt saanud üleöö miljonäriks, tootes varemalt erootilist sisu.

Kohalike meediakanalite sõnul olid Rovesnikus sünnipäeva tähistamise ajal arvukalt erariideis siseministeeriumi eriüksusi liikvel. Muidu näeb neid siis, kui on vaja võidelda äärmuslaste vastu.

Mõned ajakirjanikud heideti välja baarist kohe välja, kuigi nad kirjeldavad end kui lahedat ja taskukohast pinda. Sünnipäevalaps kandis pesapallimütsi ja rüüpas veini.

Varasemalt on ta keeldunud kinnitamast Bradfordi ülikooli visuaalsete arvutiekspert Hassan Ugaili järeldusi, et ta sarnaneb Venemaa presidendile. Kuid Luiza tunnistas Venemaa GQ-le, et ta ilmselt näeb välja sarnane noore Putiniga, lisades, et palju leidub inimesi, kes näevad tema moodi välja.

Valitsuse sõnul sõidutas teda sünnipäeva õhtul MBW 7, mis varem oli määratud kultuuriministrile ja mida kasutad ka Vatikani suursaadik Venemaal.

Kuid aruannete kohaselt juhtis teda tegelikult "valitsuses" BMW 7, mis oli varem määratud kultuuriministrile ja mida kasutas ka Vatikani suursaadik Venemaal.