Uudo Sepp tegi saate juhtimisest loobumise avalduse täna hommikul enda Facebookis. "Tuleval nädalal pidin üles astuma TV3 "Duubli" saates saatejuhina. Selle võimaluse eest olin väga tänulik. Mulle kui noorele inimesele midagi uut, huvitavat, pōnevat."

"Kuid vaadates eilset "Duubli" saadet, kus tunnustatud näitlejad väga ebaõnnestunult ja piinlikult kahte naisterahvast maha tegid, sain aru, et selles programmis mina kaasa ei tee. Kui "Duubli" meeskond ja seal figureerinud näitlejad tunnevad, et tegid südamest ja hingest suurepärast huumorit, siis olgu nii."

"Minu jaoks oli see vastik. Kui telekanali reitingut teiste eestlaste rõveda mahategemisega kasvatatakse, siis edu teile. Mina olen kasvanud keskkonnas, kus naisi austatakse, hinnatakse ja hoitakse. Labasusel ja huumoril on suur vahe. Seega mina sellele vihkamist täis rongile ei astu," teatas Saaremaalt pärit laulja.

Eilses saates mängisid Seiditi ja Adat vastavalt Marta Laan ja Liisa Pulk. Sketšis oli kajastatud, kuidas Marta Laan räägib beibeliku häälega, mängides Seidi Voogret, ja vihjab, et tema psoriaas oleks justkui isalt päritud.

Ada ja Seidi mõlemad vaatasid seda saadet ning nende jaoks oli alatu, et seal heideti nalja Seidi kadunud isa ja neiu nahahaiguse üle. "Kui su nahahaigus ja surnud isa teevad teistele nalja. Aitäh TV3 "Duubel" ja Marta Laan," kirjutas Seidi sarkastiliselt Instagrami.

Kohe pärast saadet langes TV3 ja saate "Duubel" tegijad koos saatejuhtidega suure kriitikalaviini alla. Telekanalile heideti ette nõmedaid nalju ning kogu sketš oli väga piinlik.

Mõned tunnid hiljem võttis Facebookis sõna ka TV3 loovjuht Urmas E. Liiv, kelle sõnul põhineb sketš Ada ja Seidi enda antud intervjuul. "Sketš on sündinud minu teadmisel ja ma ei näe selles muud, kui tõupuhast huumorit. Kahjuks ei teadnud me, et ühe parodeeritava isa on surnud. Viide isale pärineb samuti parodeeritava enda intervjuust, kuid sattus sketšis väga ebaõnnestunult valesse konteksti. Siirad vabandused selle eest. Kuid ka telesaadetes tuntuks saanud inimesed peaksid mõistma, et kuulsusega käib kaasas nii avalik tähelepanu ja palju meeldivat, kui ka võimalus, et keegi sind kusagil parodeerib või kritiseerib," kirjutas Liiv.