Silver selgitas Instagramis, et otsus on tingitud sellest, et nad ei ole juba ligi aasta korralikult esineda saanud. "Lugedes iga päev olukorrast riigis ja eriti haiglates, mõtlesin, mida ma saaksin ise ära teha, et aidata. Nüüdseks olen ma juba nädalapäevad töötanud koos Joonas Mattias Sarapuuga Ida-Tallinna Keskhaiglas Covid-osakondades, kus meie põhilisteks tööülesanneteks on erinevate analüüside viimine laborisse, ja üldse erinevad jooksvad tööd, olgu siis patsientide riiete toomine või meditsiinitarvikute kastide sorteerimine," andis ta teada.

"Leppisime haiglaga kokku, et töötame seni, kuni olukord laheneb, sest see on ka meie tavatööga otseses seoses. Kui tulevad tagasi kontserdid, jäävad ka haiglad tühjemaks," usub muusik.

Ta lisas, et erinevate vandenõuteooriate lugemine sotsiaalmeedias, nagu poleks seda haigust olemas ja haiglad tühjad, teeb päris nukraks, sest näeb iga päev, kuidas haigla palatid on täiesti täis.

"Saime Joonasega ka vaktsiini, ehk siis kui kunagi tahab keegi meid esinema jälle kutsuda, siis saab seda julgelt teha!" rõhutas ta.