""Avalik pisaratemäng, #solvuväärikalt, avalik komejant, räägi pere või sõbraga enda probleemidest" kindlasti oli mu mõte tähelepanu ja haletsust saada, mitte võtta seisukohta antud teemal ja anda neile märku, et see ei olnud normaalne. Mina olen süüdi, järka kord räägin emaga," kirjutab Seidi enda Twitteris.

Nimelt avaldas mõni aeg tagasi Nele-Liis Vaiksoo enda Facebooki lehel pöördumise, kus viitas sellele, et sisuliselt on hetkel üle reageeritud.

"Meid süüdistatakse kiusamises, kuid see, mis hetkel toimub Marta aadressil on minu meelest kordades hullem. Marta parodeeris näitlejana inimest, omamata mingit isiklikku vaadet antud neiule. Tunnistan, et isat puudutanud lõik oleks võinud välja jääda, kuid kinnitan teile, et tegemist oli eksimusega, mitte pahatahtliku ja sihiliku rünnakuga. Kas śkets õnnetus või mitte, jääb juba iga inimese enda otsustada!" kirjutab laulja.

"Samas mõtlen, et kui paroodiasaates “Su nägu kõlab tuttavalt” järele tehtud artistid oleks oma pahameelt nõnda solvunult väljendanud, nagu seda on tehtud nüüd, siis ilmselt oleks esimene hooaeg jäänud ka viimaseks. Või kuidas suhtuda siis huumorisaadetesse “Edekabel”, “Tujurikkuja”, “Ärapanija”… Mida ma öelda tahan, et ka solvumiseks on erinevaid viise. Kas selline avalik pisaratemäng ja üleskutse näitleja teatrist vallandada on ikka päris õige?! #solvuväärikalt," kirjutab Vaiksoo.

TV3 teatas reedel, et Marta Laane ja Nele-Liis Vaiksoo juhitavas viimases "Duubel: Õhtune vahetus" saates on külalisteks ka nädala alguses saate juhtimisest kinga saanud Seidi Voogre ja Ada Marie Nelke. Marta ja Nele-Liis olidki need, kes neid kahte asendasid.

Aga nii Seidil kui Adal polnud õrna aimugi, millest TV3 räägib, sest nemad ei olnud saates osalemiseks kutset saanud. Ada teadis, et miski on mäda, ja kirjutas TV3 kontaktisikule: "Palun eemaldage oma Instagramist "Duublist" minu ja Seidi pilt. Kui keegi tuleb meid jäljendama, siis me ei luba kasutada enda nägusid," kirjutas Ada.

Ta lisas ka, et TV3 poolt on väga alatu pakkuda saatejuhtimise tööd Uudole, kes samuti oli peol, mille pärast Ada ja Seidi kinga said. "Jätsite korraliku negatiivse mulje nii minule kui Seidile," lisas Ada.

TV3 aga ei pidanud Ada sõnumit mikski, öeldes, et avaliku elu tegelase eluga kaasneb nii mõndagi.

Ja mis siis sai? "Duubli" saates võttis Seidi rolli sisse parukaga Marta Laan ning Adat etendas Liisa Pulk.

Ada ja Seidi mõlemad vaatasid seda saadet ning nende jaoks oli alatu, et seal heideti nalja Seidi kadunud isa ja neiu nahahaiguse üle. "Kui su nahahaigus ja surnud isa teevad teistele nalja. Aitäh TV3 "Duubel" ja Marta Laan," kirjutas Seidi sarkastiliselt Instagrami.

Lühikeses videos oli kajastatud, kuidas Marta Laan räägib beibeliku häälega, mängides Seidi Voogret, ja vihjab, et tema psoriaas oleks justkui isalt päritud.

Seidi lisas pisarsilmil: "See oli väga lame. Mina võin seda nalja teha. Terve mu nägu on nagu isa koopia. Thanks, dad. See on minu nali, mida mina teen. Aga teised, sellest kinni hakata? See ei ole okei. Ja psoriaas? See on haigus, millega ma võitlen iga päev. Ja sa ütled, et see on jube haljakas? Vau!"