Sharon Osbourne ja tema pere on saanud tapmisähvardusi pärast seda, mis juhtus jutusaate ajal. Isegi tema koeri on ähvardatud tappa.

Allikad sõnasid TMZ-le, et pärast Sharoni ja tema kaassaatejuhi Sheryl Underwoodi vahel tekkinud sõnavahetust, kus Sharon kaitses head sõpra Piers Morganit ja tema kriitikat Meghan Markle'i suunas, on teda sotsiaalmeedias raevukate sõnumitega pommitatud ja talle on koju helistatud ning ähvardatud tema turvalisust. Selle tõttu on saatejuht nüüd palganud eraturvamehed.

Sharonile on sotsiaalmeedias kirjutatud sõnumeid, nagu "sure ja mine põrgusse", "käigu kuradile Sharon Osbourne, tema abikaasa, tema ema, need koledad lapsed, nende koer ja lita, kes elab naabermajas. Ta võiks lihtsalt kalarasvapõlengus surra" ning "loodan, et Sharon Osbourne saab COVIDi ja sureb".

Tema koju on pidevalt helistatud ning on ähvardatud teda ja tema koeri.

Eraturvafirma on nüüd viimased nädal aega viibinud Osbourne'i LA's asuva maja juures ning asjadel silma peal hoidnud.

Sharon on aga viimastel sotsiaalmeedia postitustel kommentaarid kinni pannud, kuna need on nii rõvedad.

Pärast möödunud nädalal aset leidnud sõnelust kahe saatejuhi vahel on "The Talk" sunnitud pausil. Sharon ei ole sellest kõigest veel ikka toibunud, aga loodab, et asjad suudetakse lahendada ja ta saab rahulikku keskkonda naasta.

Kõik sai alguse sellest, kui pärast Morgani lahkumist "Good Morning Britain" saate juurest säutsus Sharon Twitteris ja andis teada, et toetab teda, vahendas BBC.

"The Talk" kaassaatejuht Sheryl Underwood tõi selle säutsu kolmapäevases saates teemaks. Sharon aimas juba ette, mis saama hakkab, ja ütles, et ta pannakse kindlasti elektritooli, kuna julges kaitsta sõpra, keda kõik peavad rassistiks, aga seda tegelikult pole.

"Ma pean 68-aastaselt enda eest seisma ja ütlema, et ma ei ole rassist. Kuidas see üldse minusse puutub?" lausus üha rohkem ärrituv Sharon Osbourne. Ta hakkas lausa vanduma, nii et Underwood pidi saates pausi tegema, et kõik saaksid maha rahuneda.

Päras naasmist palus Sharon, et kolleeg tooks välja konkreetse näite, kus Morgan on rassistlik olnud. Underwood, kes on ka ise mustanahaline, vastas: "Asi pole konkreetselt sõnas "rassism", vaid selle implikatsioonis ja reaktsioonis sellele. Sellest mitte rääkimine, kuna ta on mustanahaline, selle ignoreerimine ja alahindamine teeb selle rassistlikuks."

Underwood lisas, et Sharon on tema sõber ning ta ei arva, et ta on rassist. Osbourne aga leiab, et on juba liiga hilja ning kahju on tehtud.

Sharoni kolmapäevases saates tehtud kommentaare võeti kriitiliselt vastu. Teda süüdistati mustanahalise naise kogemuste pisendamises ning konkreetse perspektiivi mittemõistmises.

Hiljem tehtud vabanduses tunnistas Sharon, et sattus saates paanikasse ning ta ei olnud valmis sellel teemal korralikult rääkima. Ta tunnistas, et hirm, et teda peetakse rassistiks, võttis tema üle võimust, ning ta püüdis end ja Morganit liiga häälekalt kaitsta.