Põhja prefektuuri operatiivjuhi Valter Pärna sõnul tegelevad nad parasjagu ähvarduse tegija tuvastamisega. „Reageerime alati sellistele teavitustele viivituseta ja suurte jõududega ning kui võimalik oht on mitmes kohas, siis saadame ka patrullid ohustatud kohtadesse samaaegselt," kirjeldas Pärna.

Kanal 2 uudistesaade "Reporter" teatas, et kõikidele Eesti telekanalitele tehti pommiähvardus. "Meie majas on, nagu näha, kohal politseinikud. Teisel korrusel on pommirühm koos koertega," kirjeldas Jürgen Fogel "Reporterist".

Ka ERRi maja juures võis õhtul näha mitut politsei eribussi.

Sellel nädalal olid saate "Duubel: Õhtune vahetus" saatejuhid Jarek Kasar ja Joel Ostrat. Selgus, et tänast osa pommiähvarduse tõttu eetris ei näe. Kella 20 paiku mängis TV3 eetris kordust eilsest saatest.

"Pommiähvardus TV3 majas. Duubel ei saa eetrisse! Kõik evakueeriti. Taastame otse-eetri esimesel võimalusel. Jälgi live Duubli lehel," kirjutas Liiv enda Facebookis.

"Duubel" tegi enda Facebooki lehel otseülekande, kus nii Joel kui ka Jarek panid kõigile südamele, et kõik on hästi ning nende pärast pole vaja muretseda.

Jarek ütles, et politsei tuli kohale ja uuris kõigilt, kas nad on soojalt riides. "Ilmselgelt tänane saade ei lähe päris nii, nagu me planeerisime. Keegi planeeris selle saate ümber," lausub Kasar, mille peale Ostrat kõrval naerma hakkab ning Kasar hurjutab teda mitte naermast.

"Me olime saate korralikult ette valmistanud, kõik tekstid olid peas. Muu hulgas meil oli palju-palju külalisi, nagu supertantsija Ameerikast, Kaisa Ling Thing," lisab Kasar. Ta mainib ka, et õnneks on päästekeskus täpselt TV3 maja kõrval. Kasar rahustab kõiki, et nemad on turvalises kohas ning nende pärast ei pea muretsema, võib-olla ainult TV3 reitingute pärast. Live'is naljatleb Joel Ostrat, et temal on kõige rohkem kahju burgerilihast ning ta peab pommikoertest mööda hiilima, et liha mitte raisku lasta. Peale selle märgivad nad, et pidid majast välja tulema niimoodi, et miskit väga kaasa ei saanud võtta.

"Meie jälgijad Facebookis, kui te vaatate TV3-e ja imestate, miks seal on eetris eilne saade, siis põhjus on väga lihtne: TV3-le on täna õhtul uudistesaate lõpuminutite ajal tehtud pommiähvardus," lausus TV3 "Seitsmeste uudiste" juht Mart Mardisalu. "Praegu käivad majas otsimistööd, et välja selgitada, kas ruumides võib tõepoolest olla lõhkekeha. Selle kohta kinnitust loomulikult ei ole. Uurimine on täielikult algfaasis. Lihtsalt südamerahustuseks: kõik meie inimesed on majast evakueeritud."