Roosalu avaldas Instagramis enda hea vormi saladuse. "Minu käest on viimasel ajal palju küsitud, kust ma võtan jõu ja motivatsiooni teha trenni ning hoida oma keha vormis, kui treeningsaalid on suletud. Jah, teeksin minagi parema meelega [personaaltreeneri] stuudios ringtreeninguid koos ägedate treeningkaaslastega, aga praegu tuleb leida muid võimalusi ja mitte alla anda."

"Minu igapäevaseks rutiiniks on saanud hommikune äratustrenn, mis kestab kõigest seitse minutit ja selleks peaks iga tegelane aega leidma. Lihtsalt otsusta ja tee ära! Tunne on pärast palju parem ja annab mõnusa hoo päevale sisse. Sul ei ole vaja selleks isegi hantleid, sest harjutused saad tehtud enda keharaskusega. Lihtne oleks võtta hommikul kohe telefon pihku ja hakata mõttetult scrollima. Kuid lihtne ei ole eesmärk! Muuda enda harjumusi!"

Roosalu jagas ka kinnitamata väidet inimeste võimekuse kohta.
"Teatavasti esimese asjana nutiseadmesse minnes kaotab inimene kuni 20% enda võimekusest päev edukalt õhtusse toimetada! Ma usun, et praegusel ajal tuleks võimalikult vähe tarbida massuudiseid ja mõelda rohkem iseendale ja tervisele, mida kahjuks üldse ei propageerita. Esipaanil on kahjuks vaid negatiivne statistika! Mida toidame ja kuhu enda tähelepanu suuname, seda ka enda ümber loome ja saavutame! Loo seda, mis sind edasi viib!"

Laulja kutsub üles tegema muutust iseendas. "Tee muutus ja too esikohale hoopis enda heaolu. Käi jalutamas, toitu korralikult ja võimalikult tervislikult (vahel võib “pattu” ka teha), tee trenni, võta vastu väljakutseid, söö küüslauku, D3-vitamiini jne. Sinu keha on su tempel, kus peab olema hea olla, et mõtted oleksid puhtad ja eesmärgid selged. Nii pääseb ka elurõõm ligi!" ütles Roosalu lõpetuseks.