Häirekeskus sai ööl vastu laupäeva kell 02.32 teate, et Telliskivi tänaval põleb neljakorruseline maja, kus viibivad ka inimeesed.

"Päästjad alustasid kohe inimeste otsimist ja väljatoomist," rääkis Delfile Päästeamet. "Üks inimene sai kannatada ja anti üle kiirabile."

Kokku toimetati majast välja viis inimest.

Päästjad jätkasid kustutustöid ning olukord sai likvideeritud kella 4-ks hommikul. Päästjatel on alust arvata, et tuli sai alguse elektrijuhtmetest.

Kroonika võttis ühendust bändi Dead Furies ninamehe Ardo Kiviga, kes rääkis, et põles neljanda korruse üks tubadest ja sealt sai see põleng alguse. "Tuli pääses natuke ka kõrvalolevasse tuppa, aga meie õnneks olime üle koridori. Meie tuba ei saanud kannatada. Elektrit ei ole, isegi juhtmed on läbi põlenud. Meie saatus on siin üldse lahtine. Ei tea, kas me saame jääda siia või üldse haldur viskab meid siit välja. Ei ole halduriga otseselt suhelnud. See on nüüd tema otsustada. Keegi ei teagi, kas hakata pakkima või koristada. Eks siis paistab, mis edasi saab," ütles Ardo Kivi Kroonikale.

Telliskivi prooviruumide majas tegutsevad bändid nagu Dead Furies, Zahir, Kannabinõid, Juur ja paljud teised.