Esimest korda festivali ajaloos saavad virtuaalsel teel kokku festivali fännid üle kogu maailma, et nautida ekraanide vahendusel maailmakuulsate artistide esinemist idüllilises Worthy Farmis. Tavapäraselt on Glastonbury festivalile pileteid saada ääretult keeruline, sest need müüakse välja välgukiirusel. Seekord aga osaluspiirangut ei ole.

Esinejate nimekiri on muljetavaldav – õhtu jooksul saab näha ja kuulda selliseid bände ja artiste nagu Coldplay, HAIM, Damon Albarn, IDLES, Jorja Smith, Kano, Michael Kiwanuka, Wolf Alice ning DJ Honey Dijon. Worthy Farmi aladel üles võetud virtuaalselt festivalilt ei puudu kuulsad Pyramid Field ja Stone Circle. Lisaks lubavad korraldajad ka üllatuskülalisi.

Viis tundi pikka festivalielamust saadab erikülaliste poolt peale loetud narratiiv, mis juhib festivalil osalejad läbi Somerseti. Kogu virtuaalse festivali on üles filminud Grammyle nomineeritud tunnustatud režissöör Paul Dugdale ning see retk pakub külastajatele elamuse festivalialal, mis võtab tavaliselt iga aasta juunis vastu üle 200 000 inimese.

Virutaalne Glastonbury festival algab 22. mail kell 21.00 SIIN.

Pileti hinnaks on €23 ning selle saab endale soetada SIIT.