"Jah, mina ja Andrei oleme lahus. I guess me mõlemad tahtsime teha oma asja, kõik on chill," teatas lauljatar Merilin Mälk Instagrami story's ja lisas, et rohkem ta sellel teemal ei peatu.

Noorte suhe sai avalikuks Eesti Laul 2020 konkursi ajal. Andrei tegi Eesti Laulu eel taskuhäälinguid, kuhu kutsus kõik lauluvõistlusel osalevad artistid. Esimeseks külaliseks oli Merilin Mälk. Noored jäid edasi suhtlema ning nii nende armuleek seal ka alguse sai. Oma suhet teiste eest nad väga ei varjanud. SkyPlusi otse-eetris pandi Zevakinit tanki ehk samal ajal tuli uudis, et nad on Meriliniga suhtes.

"Ta on siiras, nunnu, väga armas ja hea südamega tüdruk. Kunagi tal palju vaja ei ole," ütles Andrei 2020. aasta detsembris Kroonikale.

Noored olid koos vaid aasta aega. Selle perioodiga ei olnud neil suuremaid tülisid tekkinud. Isegi kui nende vahel tekkis sõnasõda, püüdis Andrei rahulikuks jääda ning ei karjunud ega muutunud agressiivseks. Vabandust palus esimesena see, kes oli süüdi. "Mul ei ole raske andeks paluda. Kui sa saad aru, et tegid halvasti, siis palud vabandust," ütles Andrei. Armukadedust üritab Zevakin vältida. Ta on arvamusel, et kui inimene on armukade, siis sellest midagi head välja ei tule. "Mul on see n-ö mööda läinud. Varem ei teadnud, kuidas asjad käivad. Praegu mõistan, mis olukorras on mõtet oma närve kulutada," sõnas ta.