Soome lauluvõistlusel "The Voice of Finland" ülesastunud Siret Tuula kuulus põhjanaabrite poplaulja Juha Tapio tiimi, kelle nõuandeid jälgides Siret koha poolfinaalis sai.

Siret Tuula võttis riski ning esitas Liis Lemsalu eestikeelse laulu "Kehakeel". Ja kui talendisaate Instagrami kommentaare lugeda, siis on näha, et paljud soomlased hoidsid Siretile pöialt.

"Pyhamyksen ja nüüd Juhani tiimi uus poolfinalist," anti eile õhtul lauluvõistluse sotsiaalmeedias teada.

Foto: Instagram

Siitpoolt Soome lahti kutsus Siretile kaasa elama ka näitleja Vladas Radvilavicius. "Kallid eestlased! Kas te palun saaksite aidata? Minu "tütar" vajab Soomes abi. Tema saatus "The Voice of Finland" saates on nüüd ainult vaatajate kätes. Kaalul on koht poolfinaalis. Kas eesti tüdruk Siret Tuula teeb Soomele ära?! Kõik eestlased hääletama! Aga jaga seda ka oma Soomes elavatele sõpradele-tuttavatele! Meil on hääletamiseks vaid kaks päeva jäänud. Hääletamine on avatud reede kell 22.00-ni," kirjutas Vladas oma Facebooki postituses.

Vladas Radvilavicius ja Siret Tuula mängisid koos lavastuses "Abielutunnistus", kus nad kehastasid isa ja tütart.

Tapalt pärit lauljatar Siret Tuula osaleb Soome talendisaates “The Voice of Finland 2021”.

Siret Tuula: “The Voice” on üks mu lemmikumaid talendisaateformaate, olin alati unistanud sellel osalemisest.”

“The Voice of Finland” on Soome versioon saate “The Voice” formaadist, mille eripäraks on, et kandidaadid peavad alguses žüriile muljet avaldama ainult oma häälega. Eelvooru läbinud artistid jõuavad toolivooru, kus žüriiliikmed kuulevad vaid nende häält. Kui esitus kõlab hästi, võib iga liige vajutada nuppu, mis keerab tema tooli ümber ja näitab artisti ennast.