Eneseotsinguid alustanud Tuuli Roosma mees Arbo Tammiksaar võtab endale Tuuli eeskujul assistendi, kelleks on tuntud suunamudija Seidi Voogre. Pärast kontoris korraldatud labrakat käsib Tuuli mehel oma onn kokku kraamida ning uus elamine leida.

Uus komöödiasari "Tuuli Roosma mees“ Kanal 2s täna kell 20, kohe pärast "Reporterit“.

Tuuli ja Arbo uus saade "Tuuli Roosma mees" räägib sellest, kuidas keegi võib elada kellegi teise varjus. Ning, nagu Tuuli rõhutas, üllatas teda väga, et Arbo seda tunneb. "Ja mina olen see suur puu, kes enda taga olevat liblekest ei märka," sõnas Tuuli "Vikerhommikus".

Kogu saade oli Arbo idee, see on tema lugu. Ta näeb end Tuuli elus justkui kõrvalise tegelasena, keegi, kelle lugu on ka rääkimist väärt. "Tuuli kasutas head märksõnda libleke. Lible, Paunvere kellamees, ta on kõrvaline tegelane, kellel on ka oma lugu. Ja alkoholis, ärevus ja isiksushäired, need vajavad ju rääkimist ja paljastamist," sõnas Arbo.

"Ma olen aastate jooksul aru saanud, et ei ole põnevamaid teemasid kui inimene ise koos oma täiesti arusaamatu ja hoomamatu sisemaailmaga," rääkis Roosma. "Ja seda teemat on lihtsam läbi iseenda käsitleda, sest esiteks sa tunned iseennast, oled mingid probleemid läbi tunnetanud ja teiseks, kui sa oled dokumentalist, siis paratamatult hakkad armastama oma tegelasi ja tunned neile kaasa, aga kohati pead tooma ekraanile ka asju, mida portreeritav ise ei taha näidata."

"Ma juba tõstsin käe, et vastama hakata. Üks põhjus on selle saate tegemisel veel - kuivõrd meil endal pole aimu, mida öelda tahame, siis kõige parem on see avalikkuse ette paisata, siis teised inimesed ütlevad sulle, mida sellega mõtlesid," naljatles Tammiksaar.