Texases viidi suvaliselt valitud tuhande hääleõigusliku kodaniku seas läbi küsitlus, mille korraldasid The Dallas Morning News ja Texase ülikool Tyler, kus selgus, et McConaughey teenis hea hulga hääli praegu ametis oleva Greg Abbotti vastu, vahendas TMZ.

Hääletustulemused näitasid, et lausa 45 protsenti inimestest oleksid valmis näitlejale valimistel oma hääle andma.

Küsitlejad rääkisid 1126 inimesega, kelle seas oli natuke rohkem vabariiklaseid kui demokraate, ja nende käest sooviti teada, kas nad annaksid oma hääle McConaugheyle, Abbottile või kellelegi teisele. Ligi pool ütles, et nad annaksid hääle Oscari võitnud näitleja, 33 protsenti valiksid tagasi Abbotti ning 22 protsenti annaks hääle kellelegi teisele.

See on üsna uskumatu, eriti arvestades, et McConaughey on naljaga pooleks viidanud, et võib kandideerida, täpsustades, et kõik oleneb inimeste huvist.

Mis poliitilise partei eest McConaughey kandideerib, pole teada, sest ta ei ole ise öelnud ja see pole ka avalik informatsioon, kas ta on registreeritud vabariiklane või demokraat. Kui kuulata tema vaateid erinevatel teemadel, siis kõlab rohkem, et ta on tsentrist.

McConaughey on varasemalt öelnud, et vasak pool läheb tihti liiga kaugele, kui nad mingi teemaga tegelevad, eriti, kui asi puudutab konservatiividega suhtlust.