Kuula saadet alates 22:53 ja osale kuulajamängus: "Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika?" (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 14.05 kell 18:00 info@kinosaade.ee)

1x
00:00

"Kinoveebi Jututuba" on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

20:26 14. kuulajate mängu võitja on Elisabeth. Palju õnne!

22:53 Kuulajate mäng #15 "Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika?" (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 14.05 kell 18:00: info@kinosaade.ee)

33:29 15. saatejuhtide kuulajamäng.

56:52 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (The Mitchells vs The Machines, Tom Clancy’s Without Remorse, Yasuke, The Mosquito Coast, Resident Alien, The Office, The Nevers, Mare of Easttown, John Oliver, Primal, Sasquatch, Star Wars: The Bad Batch, Beartown, One Punch Man, His House, My Octopus Teacher, Jupiter's Legacy)

2:22:47 Filmiuudised meilt ja mujalt

- Marvel kuulutas välja kõik 4. faasi filmid.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Pilt: The Mitchells vs the Machines
Allikas: Netflix