Peale selle ütles Pamela Anderson oma lähedasele sõbrale, et ta ei plaani sarja vaadata, vahendas The Sun.

"Pamelal ei ole kavatsustki seda jubedat sarja vaadata, kindlasti mitte. Ealeski. Ta ei ole kuulnudki näitlejatest, kes Tommyt ja teda mängivad ning ei tahagi neid teada. Tema ja tema pere arvates on sari odav koopia. See on nende jaoks nali," rääkis Pamela sõber.

Kaheksaosaline minisari kujutab sekspommi Pamela Andersoni ning Mötley Crüe trummari Tommy Lee metsikut suhet. Noored teadsid teineteist vaid 96 tundi enne, kui nad abiellusid.

32-aastane Lily James mängib Pamelat ja Marveli filmidest tuntud Sebastian Stan (38) mängib Tommyt.

Lily astus hiljuti üles sarja reklaampiltidel ning fännide arvates on ta "Rannavalve" tähega äravahetamiseni sarnane.

Kuid Kanadas elavat 53-aastast Pamelat see ei huvita. "Pamela jaoks on see naljakas, et see näitlejanna saab teda mängides niivõrd palju tähelepanu. Lily pole Pamelale ligilähedanegi ning Sebastian Stan ei ole Tommy mängimiseks kohane," rääkis näitlejanna sõber.

Sõber, kes soovib jääda anonüümseks, sõnas, et üks asi, mida Pamela üldse ei salli, on asjaolu, kuidas sarjas tema ja Tommy tehtud seksvideo varastatakse ja meediasse lekitatakse.

Päriselus jäid Pamela ja Tommy pika ninaga, kui pahane endine töötaja varastas seifi, mis sisaldas kahe suure staari tunnipikkust seksvideot.

Pam püüdis video avaldamist kohtukaasusega peatada, aga võttis selle tagasi, kui video netti riputati. Näitleja Seth Rogen mängib Rand Gauthieri, meest, kes video varastas ja netti pani.

"Kogu juhtum oli Pamela jaoks väga traumeeriv, üks tema elu raskemaid kogemusi," rääkis sõber. "Selle telesarja jaoks päevavalgele toomine on hale. Ta ei soovi, et seda talle meenutatakse."

Sõber avaldas, et sarja produtsendid võtsid Pamelaga enne sarja tegemist ühendust ja palusid teda konsultandiks, aga näitlejanna keeldus.

"Nad võtsid ühendust, aga Pam ütles kiirelt ei. Temal ja Tommyl pole selle projektiga mingit seost," sõnas sõber.

Pam ja Tommy (58) pole sarjast omavahel suhelnud, kuid on kõikide aastate järel ikka sõbralikes suhetes. Endine paar abiellus 1995. aastal, kuid lahutasid juba 1998. aastal. Neil on koos kaks poega: 24-aastane Brandon ja 23-aastane Dylan.