Lugu sündis koostöös noore ja andeka produtsendi ja helilooja Frants Tikerpuuga. Ühist tööprotsessi hindavad mõlemad mehed väga kõrgelt. „Koostöö oli väga ladus ja mõnus. Saime loo tehtud heas heas tempos ja üksteisemõistmises.“ kiidab Lepland oma noort kolleegi.

Loo video autoriks on noorema põlvkonna särav täht Kateriine Krigul. „See on meie teine koostöö Otiga ning sukeldusin projekti suure sisemise põlemisega, sest Ott on väga hea „materjal“ kellega koos vingeid asju teha. Temas on see „miski“, võime olla pööraselt koomiline ning järgmisel hetkel rabada täieliku draamaklassikaga.““ kiidab Kateriine video peaosalist.

„Inimestel on pidev soov ja vajadus meenutada olnud aegu ning unistada helgest tulevikus, samas mitte tahta märgata seda reaalsust, kus nad parasjagu viibivad. Sellest mõttest ajendatuna lõime video peaosalisele täiesti „oma maailma“, kus ta siis tüünelt kulgeb““ räägib video saamisloost kaasprodutsent Danel Pandre.

„Kutsusime inimesi üles, saatmaks meile oma reisivideoid ning valisime rohkem kui paarisajast saadetud klipist välja kümneid looga hästi haakuvaid reisimeenutusi, mida siis ka uues videos näha saate“ kiidab Ott oma muusika fänne, kes üleskutsega väga hästi kaasa tulid.

„Igaljuhul ma loodan, et igaüks, kes seda laulu kuulab, leiab sealt enda jaoks midagi, mis teda positiivses võtmes kõnetab ja häid emotsioone pakub.“ võtab uue looga kaasneva kokku loo autor ja esitaja Ott Lepland.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid