"Kaks aastat tagasi kohtusime esimest korda võtetel ja täna kaks aastat hiljem seisame endiselt teineteise kõrval," teatas Kethi suure armastusega Instagramis.

"Oleme jõudnud Eestisse. Ees ootavad mitmed põnevad projektid ja väljakutsed," kirjutas Kethi aprilli alguses oma postituse pealkirjas.

Nii Kethi kui Anzor on veendunud, et nad on saanud kokku, et teineteisele midagi õpetada. "Tunnetame ja teame, et jääme lõpuni kokku, kuid mitte ilmtingimata suhtesse," ütles Kethi 2020. aastal Kroonikale. Ta märgib, et ka nende suhtes tuleb ette armukadedust. Samas peab ta seda normaalseks, sest see annab kinnitust, et partnerite vahel on särtsu ja ihalust.

Lauljatar Kethi Uibomägi veetis kuu aega oma kihlatu Anzor Odisharia kodumaal Gruusias. Nii Kethi kui Anzor on veendunud, et nad on saanud kokku, et teineteisele midagi õpetada. "Tunnetame ja teame, et jääme lõpuni kokku, kuid mitte ilmtingimata suhtesse," ütles Kethi 2020. aastal Kroonikale. Ta märgib, et ka nende suhtes tuleb ette armukadedust. Samas peab ta seda normaalseks, sest see annab kinnitust, et partnerite vahel on särtsu ja ihalust.