Suunamudijast raadiohäälel, telenäol ja armastatud lauljal on seekord iseäranis vastutusrikas roll, sest esmakordselt EMA ajaloos jõuab üritus kõigi kodudesse vahetult sündmuse tulipunktist. Selleks, et televaatajad ja Kroonika lugejad saaksid kogu glamuurist osa, teeb TV3 galast otseülekande. Olge valmis, auhinnasajuks läheb 17. juunil Maarja­mäe lossipargis.

Senikaua aga, kallid lugejad, on teie otsustada, kes on tänavused EMA võitjad – kutsume teid hääletama oma lemmikute poolt. Veel on viimane võimalus öelda oma sõna sekka hääletuse teises voorus, mis läheb lukku 30. mail. Kes on populaarseimad tele- ja raadiosaatejuhid, aasta seksikaimad ja millised on parimad meelelahutussaated – anna oma hääl kokku 8 meelelahutusvaldkonna kategoorias! Hääletada saad internetiaadressil www.kroonika.ee/meelelahutusauhinnad.

Kroonika tähistab sel aastal oma 25. sünnipäeva. Suurejooneliste staaripidudega alustati juba 1997. aastal, kui Lillepaviljonis tähistati ajaloolise 60 000 tiraažinumbrini jõudmist. Esimest korda pärjati just sel peol väärika pronkskujuga seksikaimat naist ja meest ning algas traditsioon, mis on säilinud tänini. Eesti Meelelahutusauhindade nime kannab auhindade jagamine alates 2013. aastast - võitjad selguvad nüüd rahva antud häälte põhjal. Rahva hulgas suure populaarsuse saavutanud Eesti Meelelahutusauhindade hääletusel anti möödunud aastal kokku üle 500 000 hääle.

Eesti Meelelahutusauhinnad aitavad teieni tuua Balbiino, Hästens, Hotell Lydia, Barbora, I.L.U, Goldtime, 4 Sister Catering ja Mumm Champagne.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid