Kuula saadet alates 15:37 ja osale hooaja viimases kuulajamängus: "Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika?" (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 03.06 kell 18:00 info@kinosaade.ee)

1x
00:00

"Kinoveebi Jututuba" on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Seejärele anname hinnangud uutele kinofilmidele: Naised rindejoonel, Keha võitlus, Eikeegi ja Cruella.

Seekordses saates toome teieni ka Raiko intervjuu Eesti Autoriõiguste Kaitse Organisatsiooni tegevjuhi Erik Mandrega.

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

11:06 17. kuulajate mängu võitja on Master. Palju õnne!

15:37 Hooaja viimane kuulajate mäng #18 "Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika?" (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 03.06 kell 18:00: info@kinosaade.ee)

26:53 18. saatejuhtide kuulajamäng.

33:58 Intervjuu Eesti Autoriõiguste Kaitse Organisatsiooni tegevjuhi Erik Mandrega: „Allalaadimine on OK, üleslaadimine on karistatav. See on täiesti ekslik arvamus."

1:47:38 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Army of the Dead, Friends: The Reunion, Creating the Army of the Dead, Solos, Love, Death & Robots, The Office, Wataha, Exterminate all the Brutes, Mare of Easttown, Firefly)

2:52:28 Anname hinnangud uutele kinofilmidele: Naised rindejoonel, Keha võitlus, Eikeegi ja Cruella.

3:33:02 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid