Teated, et Saku Suurhallis vändatavatesse massistseenidesse otsitakse inimesi, hakkasid laialdasemalt levima tänavu aprilli lõpul. Mai alguses otsustasin eksperimendi korras ennast samuti kirja panna. Umbes nädalake hiljem potsataski postkasti kiri info ja kutsega kostüümiproovi.

Proovi saabudes selgus, et mul tuleb täita neljal võttepäeval kaht erinevat taustarolli – miilits ja pealtvaataja. Samuti anti mulle isiklik number – 152. Egas midagi, ajasin mundri selga ja olin pühapäeva, 16. mai hommikul kell üheksa Saku Suurhalli ukse taga. Enne hoonesse pääsemist võeti koroonatest kõigilt osalejatelt, kellel polnud tõendit koroona vastu vaktsineerimise või läbipõdemise kohta. Sedasama tehti ka järgneval nädalavahetusel, kui algas järjekordne massistseenide võtteperiood. Pole ka ime, sest võtetele pani ennast kirja 600–700 inimest ja tipphetkedel oli hallis inimesi koos põhinäitlejate ja meeskonna ning taustajõuga silma järgi 400–500 ringis.

Loe edasi, mis toimus muidu suurema avalikkuse jaoks varju jäänud filmivõtetel, milliste väljakutsetega maadlesid näitlejad ja filmimeeskond ning kui hästi või halvasti õnnestub tuntud staaridel näiteks korvpallimäng. 

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid