PETA kinki Ariana Grande ning abikaasa Dalton Gomez saavad edaspidi ringi liikuda paarijalgrattal, millel on kunstnahast iste ning on ehitatud osadest ja seal on kasutatud värve, mis ei koosne loomadest, kirjutas TMZ.

PETA on pikalt olnud Ariana Grande, kes võitleb loomade õiguste eest, fänn ning kes hiljuti avas varjupaiga, mis tegeleb loomade päästmise, rehabiliteerimise ning kodu leidmisega.

Seega andis Grande eelmise kuu pulm PETAle ideaalse võimaluse lauljannat heategude eest tänada. Kõiki, keda huvitab, siis ratta hind on 700 dollarit.

27-aastane Grande abiellus 15. mail vähem kui 20 inimese ees, kirjutas PA uudisteagentuur.

Lauljanna teatas detsembris, et on kihlatud 25-aastase Los Angelesest päris kinnisvaramaakleriga. Pulmad toimusid Grande California kodus.

Esindaja ütles PA: "Nad abiellusid. See oli väike ja privaatne – vähem kui 20 inimest. Ruum oli armastust täis. Paar ja kumbki pere ei saa enam õnnelikumad olla."

TMZ teatel toimus tseremoonia Grande Montecito kodus, kohas, kus elavad paljud kuulsused nagu Sussexi hertsog ja hertsoginna.

Kes on Dalton Gomez?

Gomez kasvas üles California lõunapiirkonnas ning on viimased viis aastat tegutsenud luksuskinnisvara turul. Grande jagas kihlumise uudist natuke enne jõule, sõrmes kena teemantsõrmus. "Igavesti ja natuke veel," kirjutas Grande pildi juurde.