"Laupäevane Rummu kontsert lükkub edasi pühapäeva. Üritus algab kell 11:00 ja live umbes 13:00 või natuke hiljem. Vabandama ei hakka, sest nii on ja kõik!" ütles päris nimega Andrus Elbing.

Juuresolevas videos ta aga selgitab, mis põhjus on. "Ma olen siin Keri saarel saarevaht. Paadimees ütles mulle, et ta tuleb mulle järgi laupäeval, aga kellaaeg võib nihkuda nelja-viie tunniga. Seega, kõik oleneb ilmast," rääkis ta, lisades, et lükkab kontserdi igaks juhuks edasi, sest ei tea, millal ta laupäeval täpselt jõuab ning ei taha inimesi alt vedada.

Beebilõust rääkis märtsis Kroonikale, kuidas ta koroonaajal raha teenis, kuigi esinemisi polnud. "Mina olen influencer (Andrusel on Instagramis jälgijaid ligi 22 000 – toim.), teen oma Instagrami kontol postitusi raha eest – olen isegi mänguasju reklaaminud. Ma ei vöta seejuures ka köiki pakkumisi vastu – mul peab ka endal selle asjaga, mida reklaamin, klikk olema. Näiteks käivad mul praegu läbirääkimised ergonoomilise käerandme toetaja vöi hoidja reklaamimiseks – seda hoidjat kasutatakse siis, kui istud tundide kaupa arvuti taga kas vöi stuudios. See on kasulik asi ja ma vöin seda reklaamida. Näiteks energiajooke ma ei reklaami, sest ise ei joo neid. Reklaamin asju, mida kasutan isegi ja millega saan end seostada. Mul on ka pikemaajalisi koostöid, näiteks Play­stationiga. Naine käib tööl ja mina saan olla lapsega kodus – kuigi mitte ametlikult, aga olen seega nagu isapuhkusel. Ma olen ju lindprii. Mul on ka ID-kaardil kiibi asemel auk… (Naerab.) Mulle antigi selline ja öeldi, et sina, raisk, ei saa kiibiga kaarti.

Aga Ingridile (Andruse elukaaslane ja lapse ema Ingrid Mänd – toim.) ehitasime koroonaajal ilusalongi, tegime ruumides remondi, sisustasime ja sai ostetud ka vajalik tehnika sisse – Ingridil oli selleks eelnevalt raha körvale pandud. See iluteenuste asi päris jöudsalt kasvab praegu – Ingrid Mänd Stuudio. Vähem kui neli kuud on avatud olnud ja väga hästi läheb."

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid