“Seoses Hanna-Liina Võsa lahkumisega muusikalikoolist alates 13. juunist muutub ka kooli nimi. Uueks nimeks on Muusikalikool, kuid muud midagi ei muutu, oleme kvaliteetset muusikaliõpet andev ja edendav kool edasi. Meie juures õpetavad oma ala professionaalid: lauluõpetaka Kelli Uustani, tantsuõpetajad Märt Agu ja Kertu Raja, näitlemise õpetajad Reeda Toots ja Külli Reinumägi, stepptantsuõpetaja Allar Valge ja paljud teised,” kommenteerib nime muutust kooli direktor ja klaveriõpetaja Katre Kõrts.

2016. aastal loodud Hanna-Liina Võsa Muusikalikoolil täitub sellel aastal 5. tegevusaasta. Koolis toimub õpe viies vanusegrupis: väikeste laulustuudio 5-7 a, noorem vanusegrupp 8-10 a, keskmine vanusegrupp 11-13-aastased, vanem vanusegrupp 14-16-aastased ja Noortestuudio 16-18-aastased. Kooli eesmärgiks on julgustada ning toetada lapse muusikalist ja lavalist arengut, edendada tema lavalisi eeldusi ning arvestada iga lapse eripäraga.

Lisaks laulmisele, tantsimisele ja näitlemisele toimub koolis noodiõpetus ja klaveriõpe toetamaks lapse üldist muusikalist võimekust. Muusikalikooli õpilased on kaasa teinud erinevates suurtes projektides: 2018 Birgitta Festivali noortegala “Muusikalicool”, Eesti Kontserdi jõuluturnee 2019, teater “Vanemuine” muusikaligala “Memory” 2021.a. Lisaks toodi 2019. aastal oma kooli õpilaste ja õpetajatega välja Jaagup Kreemi ja Tiit Kikase noortemuusikal “Uksed”.

Katsed Muusikalikooli toimuvad 14. juunil ja 17. juunil kell 16.