40-aastane Kim Kardashian rääkis tõsielusaate "Keeping Up with the Kardashians" treileris ebaõnnestunud abielust Kanye Westiga. "Me ei tülitse. Praegu on kõik rahulik. Seega ma lähen lihtsalt vooluga kaasa," vastas Kim õe Khloe'o küsimusele, kuidas tal Kanye Westiga läheb.

Khloe rääkis pihitoolis, et seoses õe laguneva abieluga on tal väga raske ning enne ühisele reisile minemist oli Kimil ja Kanyel suur tüli.

"Ma arvan, et ta väärib kedagi, kes toetab tema igat käiku, ja reisib temaga isegi Wymongisse. Ma ei saa seda teha," nuttis Kim, kui õdede Kylie'i ja Kendall Jenneriga rääkis.

"Tunnen end kuradi ebaõnnestununa. See on juba kolmas kuradi abielu. Tunnen end luuserina. Aga ma ei saa sellele mõelda, sest ma tahan õnnelik olla," kurtis Kim.

Selle ülestunnistusega kinnitas tõsielustaar ühtlasi, et tema ja räppar Kanye abielu on jõudnud sinnamaani, kust enam tagasi pole võimalik tulla.

Kanye Westi vastus peegeldab Kimi 19. veebruaril sisse antud lahutusdokumentidesse kirjutatud infot. Mõlema poolt sisse antud dokumentides on kirjas, et paar lõpetab abielu lepitamatute erinevuste tõttu. Nad otsustasid ka, et kumbki ei vaja teineteiselt rahalist toetust, vahendas BBC.

Kimil ja Kanyel on neli last: seitsmeaastane North, viieaastane Saint, kolmeaastane Chicago ning peagi kaheseks saav Psalm.

Vastavalt Kimi dokumentides öeldule hoidis paar abielu vältel oma vara lahus ja seda abielueelse lepingu tingimuste tõttu.

Ligi seitse aastat abielus olnud paari puhul on tegemist tõeliste A-klassi staaridega ning mõlemad on olnud üliedukad. Nende abielu oli viimasel kümnendil üks enim jälgitumaid.