Näiteks meenutasid mõlemad aega, kui duo loojal Ivan Šapovalovil tekkis idee, et teismeliste tüdrukute vahel võiks kujuneda armulugu. "Olime stuudios, kui Vanja ütles, et on olemas selline film "Näita mulle armastust" (originaalne pealkiri "Fucking Åmål" – toim). Ta tahtis, et me seda vaataksime. Läksimegi Lenaga koju, panime selle käima, vaatasime ja siis vaatasime teineteisele otsa. Saime aru, mis vihje oli," meenutas Volkova.

Pärast kinnitas Šapovalov stuudios tüdrukutele, et ta tahaks sellest filmist ainest võtta ning nende loomingusse panna. Lena sõnul ei soovinud produtsent kordagi, et noored neiud päriselt lesbideks hakkaksid.

Nende kuulsaima loo "All The Things She Said" muusikavideo filmimisel teatati neiudele ühel hetkel, et nad peaksid suudlema. "Ma arvasin, et ta teeb nalja," meenutab Lena oma esimest reaktsiooni. Kuid tüdrukuid see ei heidutanud ning lõpuks leidis aset nende esimene suudlus.

"See aga ei töötanud, sest me hakkasime naerma. Vanja oli vihane, hullumas, aga meie jaoks oli naljakas sellist rolli mängida. Lenal oli raskem, sest ta oli väga korralik ja pidi rohkem veenma. Mina olin aga teismeline, kes oli huvitatud katsetamisest," meenutas Volkova, kes oli video filmise ajal 15-aastane, Lena oli aga 14.

Kuigi video filmimine pakkus teismelistele lauljataridele palju nalja, siis tegelikkuses oli selle mõju väga suur. Lena sõnul said nad hiljem mitmeid kirju LGBT kogukonna liikmetelt, kes tänasid tüdrukuid selle eest, et nad kellegi elu oma muusikavideoga päästsid.