51-aastane Lopez ja 48-aastane Affleck on justkui hullunud ja pöörased teineteise järele ajal, mil nad olid pühapäeval õhtusöögil Malibus.

Mai algul nähti endist staarpaari koos Montana osariigis romantilist puhkust nautimas. Daily Mailini jõudnud piltidelt võis näha, kuidas 2002. aastal kihlunud paar jõudis tollal romantiliselt nädalavahetuselt tagasi Los Angelesse. Kuigi võiks arvata, et ekskallimate vahel võis endiselt olla mõningaid pingeid, siis on näha, et Jennifer ja Ben nautisid teineteise seltskonda. Ühel fotol hoiavad nad ka käest kinni.

Staarpaari suhe tuli avalikuks 19 aastat tagasi ning üsna kähku muutus see tõsiseks. Nad pidid 2003. aastal abielluma, kuid pulm lükati edasi. 2004. aasta jaanuaris läksid nad lõplikult lahku.

Lopez abiellus vahetult pärast nende suhte lagunemist laulja Marc Anthonyga. Nende suhtest sündisid kaksikud Emme ja Maximillian. Nende abielu sai läbi 2014. aastal. Hiljuti läks Jennifer lahku endisest pesapallurist Alex Rodriquezest, kellega ta pidi sel aastal abielluma.

Affleck abiellus 2005. aastal näitleja Jennifer Garneriga ning nende suhtest sündis kolm last. Nende liit lagunes kolm aastat tagasi.