II maailmasõja lõpul toimub film räägib fiktiivse loo väikesest grupist Vene sõduritest, keda juhib naisluureagent Brana Vasiljeva (rolli mängib tõusev täht Algar), kelle ülesandeks on Hitleri jäänused toimetada Nõukogude Venemaale Stalini juurde, vahendab deadline.com.

Teel ründavad neid mõrvarlikud Saksa Wehrwolf partisaniliikmed, kes hakkavad venelasi ükshaaval likvideerima. Vasiljeva ja teised ellujäänud peavad vaenlase vastu võitlema, et nende "kaup" ei satuks ründajate kätesse ja et see saaks tõe varjamiseks turvaliselt maetud.

Filmi üheks tuntumaks nimeks on kõikides Harry Potteri filmides kaasa teinud Tom Felton, kelle mängitud Draco Malfoy pakkus Harry Potterile ja tema sõpradele palju peavalu.

Filmis teevad veel kaasa Niamh Algar ("The Virtues"), Diana Rigg ("Troonide mäng"), Tom Glynn-Carney ("Dunkirk") ja Ian Hart ("Harry Potter").

Filmi produtsentideks on James Wilkinson ja Paul Higgins. Nende kõrval juhatab vägesid Ivo Felt All filmist, samast produktsioonifirmast, kellega Christopher Nolan Eestis olles koostööd tegi. Enamus "Burial" filmivõtteid toimub Eestis.

Wilkinson ja Felt produtseerivad koos Tanel Toomi "Gateway 6" projekti.

Võtted toimusid 4. maist 9. juunini ja peamiselt filmiti Tallinna lähistel Harjumaa metsades.