Viimsis toimunud jaanipidustustel pakkusid muusikalist meelelahutust Curly Strings, Ivo Linna & Supernova.

Vaata galeriist, milliseid emotsioone eilne õhtu Viimsis tekitas.

Eilne Viimsi vabaõhumuuseum on tegelikkuses üle 150 aasta vana rannatalude kompleks maalilisel mererannal Pringi külas Viimsis. Põhiosa vabaõhumuuseumist moodustab ajalooline Kingu rannatalu, mille vanimaks hooneks on 19. sajandi keskpaigas ehitatud rehielamu. Viimsi vabaõhumuuseum on kultuurimälestisena riikliku kaitse all.
Seal on aastaringselt võimalik osa saada külaelanike igapäevastest tegemistest, talutöödest ning merelkäigust, puhkehetkedest ja külapidustustest, turupäevadest ja pühadekommetest. Temaatilised programmid ja traditsioonilised sündmused viivad külastajaid aastaringselt põnevale rännakule kombineerides vanu kombeid ja traditsioone kaasaegse rannarahva elu-oluga.

Mererand ja ajalooline rannaküla miljöö pakuvad hunnituid vaateid ja meeldejäävaid hetki. Muuseumi rannalt avaneb kuulus “kilukarbivaade” Tallinnale. Lastele pakuvad lustimisrõõmu kiigeplats ja taluloomad. Igal laupäeval ja pühapäeval läbi kogu aasta toimetab muuseumi õuel taluturg, kus müügil vaid eestimaine toidukraam ja värske kala. Kaladest ja merest inspireeritud suveniirid, kingitused ja sisustusaksessuaarid on müügil ka muuseumipoes