Kristi Loigo väidab oma hiljutises Facebooki postituses, et temal ei ole Kannu kõrtsiga olnud mitte mingisugust pistmist, väites, et meedias lahvatanud väidetav skandaal oli lihtsalt üks turundustegevus.

Nagu näha, on seesugune väide ajanud ansambli Respekt laulja ja omanikevahetuse keskmesse sattunud Kerdo Mölderi kopsu üle maksa. Mölder on kirjutanud sama postituse alla pikki kirjatükke sellest, kuidas Loigod peaksid peeglisse vaatama ning tegu on reeturitega.

Avaldame Kerdo Mölderi kommentaari täies mahus:

Ausus, kallis Kristi, ennekõike!

Enne see "kõikide ründamine" Sinu pihta ei lõppegi, kuni sa ükskord, kallis naine, AUSAKS hakkad!
Minul luukeresid kapis ei ole ja karta ka midagi ei ole, aga Sinul on neid omajagu. Kõik oli maha vaibunud ja Sa ei saanud, öötundidel LAJATASID TAAS siia Facebooki
ja see ületas juba minu punase joone!

Ei hakkagi rääkima sellest, mis kõnesid te tegite ja mida Jan mulle ütles või Su vend mulle ütles see kõik oligi ununenud ja maha vaibunud. Aga näed, Sa kohe ei saanud pidid TAAS lajatama ja TAAS valetama ning ründama nii mind kui ka ajakirjanike.

Aitab juba, kallis Kristi! Nagu me Egiptuses rääkisime, hakka ükskord ausaks ja siiraks inimeseks. Mina olen seda teed juba aastaid läinud ja on poole kergem elada. Sina aga ei taha sellest õppust võtta ja jätkad "Käed puusas ning jalaga vastu maad trampimist" inetu attitude on Sul!

Minu poolt oli juba enne vaherahu ja oleks ka nüüd, kuni Sa ükskord tunnistad oma vigu ja hakkad ausaks. Tuleta meelde, mille eest sa mulle Egiptuses tuhatoosiga pähe tahtsid taguda... See oli ebaõiglus "Kodutundes", millest ma Sulle rääkima hakkasin! Sa tead ja tunned mind kui mind miski väga endast välja viib, siis see on ebaõiglus ja selle sama ebaõigluse punase rätiga sa taas minu nina ees lehvitasidki tulemus on käes.

Ja ma luban, ma ei jäta enne, kuni õiglus on jalule seatud! Ning kui rääkida nendest piltidest, millega sa mind ähvardada püüdsid, siis tõesti, üks mu sõber ütles head sõnad: MILLINE SÕBER ÜLDSE SELLISES OLUKORRAS OMA "SÕPRA" FILMIB VÕI PILDISTAB?! Kui sellele mõtlema hakkan, siis tulevad külmavärinad peale!

Vot, mis naine sa oled!

Vabandan, et peesse saatsin (kuna Sa suutsid jälle mu harja niii tuliseks ajada), aga kõik muu mõte ja öeldu jääb samaks.

Osta endale SUUUUUUR peegel alla korrusele ja seisa mõni päev seal ees, vaata, kes sealt vastu vaatab ning tee temaga vaherahu!

Sa ise tõmbad endale skandaale kaela!

Kallistan. (Kuid jään oma seisukoha juurde)