"Mõtlesin küll, et ei kirjuta, aga kuna mõned inimesed suudavad ikkagi geniaalselt pimestada ja lollitada häid inimesi, siis toon paar lihtsat näidet," alustas Timmer Instagrami tehtud postitust.

"Kui sa tutvud ägeda inimesega, siis vaata esmalt, kui palju on tal pikaajalisi sõpru. Kui neid ei ole, siis on hüüumärgikoht. Kui inimene läheb pidevalt oma kolleegide või sõpradega tülli ja ikka alati on lugu sama - need teised on halvad, teised teevad talle liiga ja käituvad temaga halvasti -, siis run, Forrest, run!"

"Kui inimene räägib oma endistest kolleegidest või sõpradest halvasti, siis mida see sulle näitab? Mõttekoht! Sina oled järgmine!"

"Nii tööl kui sõpraderingis tuleb ette igasuguseid olukordi, aga neid ei lahendata sotsmeedias, avalikus meedias ega suure suuga laterdades, neid asju aetakse omavahel. Kui inimene vastupidiselt käitub, siis räägib see vaid üht - ta tahab end puhtaks pesta teisi laimates."

"Me kõik astume vahel reha peale, astume ka teist korda, öeldakse, et kolm pidavat see seadus olema, kohtu oma või nii.... Olen isegi nendel rehadel tammunud, saanud väga, väga haiget, aga ma olen õppinud. Lõpuks. Ehk. Ma loodan."

"Seega, nagu algul kirjutasin, vaata alati uue tuttava minevikku, kus ja kes ta kõrval olid ja miks neid seal enam ei ole. Usalda, aga kontrolli, on hiljem vähem hingevalu ja pisaraid."